O nas

Działamy w ramach grupy KORCZYK. Od ponad 35 lat nasza rodzinna firma ewoluuje podążając za wyzwaniami rynku. Jesteśmy wyjątkową ekipą i wspólnie tworzymy markę KORCZYK oraz standardy świadczonych usług. Pomagamy zorganizować Państwu wszystko w temacie aut.

Sprzedajemy nowe samochody marki ŠKODA i KIA oraz auta używane różnych marek, świadczymy usługi serwisowe oraz blacharsko-lakiernicze dając Państwu możliwość korzystania z samochodów zastępczych, posiadamy osobny dział dedykowany współpracy z firmami – nasza oferta to flota zarówno dla małych, jak i dużych firm, wykonujemy gwarancyjne przeglądy serwisowe, przeglądy rejestracyjne samochodów osobowych, dostawczych i motocykli, doradzamy w kwestii ubezpieczeń komunikacyjnych, majątkowych, turystycznych i GAP – ubezpieczeń od straty finansowej w przypadku utraty samochodu po wypadku lub kradzieży. KORCZYK RENTAL Bielsko-Biała – www.korczykrental.pl - wypożyczalnia samochodów to nowa gałąź naszej działalności.

Samochody używane to nasz konik. Uważamy, że sektor aut używanych to nieodłączny element działalności dealerskiej. U nas klient może zakupić auto używane BEZ RYZYKA.

Wyszukujemy perełki wśród samochodów różnych marek na rynku wtórnym. Samochody wystawione do sprzedaży pozyskujemy przede wszystkim od naszych klientów w autoryzowanych salonach.

Wiedza i specjalistyczny sprzęt, który posiadamy jest niezbędny do weryfikacji stanu technicznego pozyskiwanych aut. Nasze zaplecze techniczne i doświadczeni specjaliści są gwarancją bezpiecznej transakcji.

Dysponujemy ofertą produktów finansowych, jak i produktów gwarancyjnych dedykowanych autom używanym.


W SKODA KORCZYK działamy w ramach programu Das WeltAuto, który obejmuje sprzedaż oraz odkup samochodów używanych na korzystnych warunkach. Wyselekcjonowane samochody, minimum formalności, sprawdzony stan techniczny oraz atrakcyjna oferta finansowa to jedynie niektóre atuty oferty. Szukając sprawdzonego samochodu masz dość niepewnych pojazdów? Chcesz mieć gwarancję jakości i pragniesz ograniczyć ryzyko? Das WeltAuto to dobrze wydane pieniądze i bezpieczeństwo.

Co oferuje Das WeltAuto?

Wyselekcjonowane samochody
W naszym programie liczy się jakość i bezpieczeństwo, dlatego oferujemy tylko najlepsze auta. Samochód poddawany jest licznym testom i dopiero po pozytywnej weryfikacji przez specjalistów pojazd może być przeznaczony do sprzedaży.

Sprawdzony przebieg, pochodzenie i stan techniczny
Samochody przed sprzedażą przechodzą długą drogę obejmującą proces kontroli ich wszystkich parametrów. Nasza lista kontrolna zawiera aż 117 punktów po to, by zapewnić Ci niezawodność i gwarancję długoletniej eksploatacji.

Gwarancja
Koniec z kupnem samochodu używanego bez gwarancji. Das Welt Auto oferuje gwarancję na sprzedane pojazdy, dzięki czemu program cieszy się popularnością wśród Klientów, dla których ważny jest profesjonalizm i rzetelne podejście.

Samochód w rozliczeniu
Jeśli chcesz sprzedać swój stary pojazd, bez żadnego problemu możesz dokonać tej transakcji w punktach Das WeltAuto. Znajdziemy nowego nabywcę i zapewnimy korzystne warunki finansowe. Twój stary samochód w rozliczeniu? Od nas dostaniesz atrakcyjną cenę.

Jazda próbna
Zdajemy sobie sprawę z tego, że każdy samochód należy przetestować dlatego oferujemy możliwość odbycia jazdy próbnej. Niejednokrotnie, to element, który utwierdza Klientów w decyzji o zakupie samochodu.

Profesjonalne przygotowanie pojazdu
Masz pewność, że Twój samochód zachwyci każdego! Wprowadzamy wszelkie konieczne usprawnienia, by Twój pojazd był jak najlepszy.

ŠKODA - nowe samochody

Agnieszka Łysek
Agnieszka Łysek
Kierownik Salonu sprzedaży
Anna Semik
Anna Semik
Specjalista ds. samochodów nowych
Sabina Białczyk-Moc
Sabina Białczyk-Moc
Specjalista ds. samochodów nowych
Damian Sośniecki
Damian Sośniecki
Specjalista ds. samochodów nowych
Janusz Świstowicz
Janusz Świstowicz
Specjalista ds. samochodów nowych

ŠKODA - samochody używane

Marcin Klepczarek
Marcin Klepczarek
Specjalista ds. Samochodów Używanych
tel. kom.: +48 728 456 220

KIA - samochody nowe

Piotr Habdas
Piotr Habdas
Specjalista ds. sprzedaży samochodów
tel. kom.: +48 695 661 100
Mateusz Prymula
Mateusz Prymula
Zastępca kierownika sprzedaży
tel. kom.: +48 609 662 260

KIA - samochody używane

Łukasz Tatoń
Łukasz Tatoń
Specjalista ds. Samochodów Używanych
tel. kom.: +48 665 667 762